icon

Про компанію

Головна » Про компанію

Щодня мільйони людей приступають до своєї роботи одягаючи засоби індивідуального захисту. Кожен день ці люди творять історію, рятують життя, створюють нові об’єкти, винаходять нові технології, роблять наше життя якісніше і комфортніше. «SEDLEX GROUP» забезпечує комфорт і захист цих людей.

Компанія «SEDLEX GROUP» розпочала свою роботу 2016 року. Ми команда професіоналів, які готові надати комплексний підхід по забезпеченню підприємства спецодягом, спецвзуттям та засобами індивідуального захисту.

Наш дивіз – підкорюй світ, а ми подбаємо про захист.

 

ВИРОБНИК ШКІРЯНОГО ВЗУТТЯ

З 2018 року ми є виробником шкіряного взуття під власною торговою маркою «SEDLEX». Завдяки постійному впровадженню іноваційних технологій у виробництво та зворотньому звязку від наших покупців ми винайшли ідеально збалансоване взуття по якості та ціні. Під час виготовлення та розширення асортименту новими моделями ми впершу чергу турбуємося про захист, надійність та комфорт людей які будуть працювати в нашому взутті. Купуючи спецвзуття ТМ «SEDLEX» Ви отримаєте якісний та комфортний продукт від виробника чим будете економити кошти для себе, або свого підприємства працюючи напряму з виробником.

 

ПОШИВ ОДЯГУ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

Компанія «SEDLEX GROUP» має власне швейне виробництво. Одним з пріоритетних напрямків компанії є виробництво, пошиття на замовлення. У нас ви можете придбати оптом за цінами виробника, чоловічі і жіночі футболки. Надаємо послуги по пошиву спецодягу (утепленого та демисезонного: куртки, костюми, напівкомбінезони, штани, жилетки та ін.), пошив трикотажного одягу (футболки, теніски поло, реглани, худі, спортивні костюми та ін.). Наявність власного виробництва дає нам можливість контролювати якість та терміни пошиву на кожному етапі виробництва. Співпрацюючи з нами по пошиву Ви отримаєте якісний одяг, який буде надійний та комфортний в процесі експлуатації. Також наша команда готова допомогти розробити власний корпоративний стиль спецодягу, надати консультацію та пошити зразки.

 

Нанесення логотипів

Ми надаємо послуги по нанесенню фірминої символіки на одяг.

– Вишивка логотипу

– Термодрук (плівка).

– Шовкографія (фарба).

– Виготовлення шевронів

Наявність логотипу на одязі буде підкреслювати корпоративний стиль. Фірмова символіка допоможе підкреслити статус компанії та її працівників. Це простий та дадійний спосіб реклами, який допоможе виділити вашу компанію серед інших конкурентів.